Gentse vaccinatiebus onverwachts succes

De vaccinatiebus heeft al 1895 prikjes uitgedeeld in Gent. En dat is een pak meer dan verwacht. Bevoegd Gents schepen Coddens had gehoopt zo’n 750 Gentenaars te overtuigen van het vaccin, maar dat is dus meer dan het dubbele geworden.
De bus reed rond sinds 25 augustus, en hield halt op 12 verschillende plaatsen over verschillende wijken. Gentenaars die nog geen vaccin hadden gekregen, konden er terecht zonder reservatie .De bus start binnenkort aan zijn tweede ronde, hij gaat dan opnieuw naar dezelfde locaties om de Gentenaars ook hun tweede spuit te geven.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!