
Tony Vermeire, de burgemeester van Lievegem, heeft daar bekendgemaakt dat hij vanaf 1 september 2022 stopt met de politiek.
Vermeire zit intussen 23 jaar in die lokale politiek en was drie keer lijsttrekker. In 2018 stond hij mee aan de wieg van Lievegem, de fusiegemeente van Waarschoot, Zomergem en Lovendegem. Hij werd er ook burgemeester. Maar na 23 jaren van lang en hard werken voor de bevolking, gaat Vermeire een nieuwe uitdaging aan. Hij gaat aan de slag in een adviesbureau. De partij zal nu bekijken wie de opvolger wordt van Tony Vermeire.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!