120.000 mensen hebben de Emile Claustentoonstelling in Deinze bezocht. Intussen is de afbraak van de drukbezochte expo begonnen. Veel werken zijn vandaag terug bij hun eigenaar. Wie zijn kans gemist heeft, kan binnenkort opnieuw naar het Mudel voor een kleinere Claustentoonstelling. Het museum mag tien werken langer houden en plant een vaste expo die focust op de Leiestreek.
Wim Lammertijn, directeur Mudel: "Uit de tentoonstelling komen een aantal blijvers ook. Het werk 'Avond in juni' zal in langdurige bruikleen naar het museum komen en is dus ook een belangrijke aanwinst voor onze vaste presentatie die hierna zal volgen."
Die nieuwe vaste tentoonstelling zal focussen op de Leiestreek. Binnenkort sluit het Roger Raveelmuseum in Zulte voor renovatie. Daarom plant het Mudel tegen de zomer een expo met werken van Raveel. Of het ook zo’n succes wordt, is nog niet geweten.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!