52 nieuwe Gentse politieagenten zweren eed onder Stadshal
De 52 nieuwe aanwinsten voor het Gentse politiekorps.
In Gent hebben vandaag 52 nieuwe politiemedewerkers de eed afgelegd onder de Stadshal. De groep bestaat uit 41 operationele krachten en 11 administratieve en logistieke medewerkers, met een vrij evenwichtige verdeling tussen mannen en vrouwen.
De nieuwe krachten worden ingezet over verschillende diensten, maar de grootste groep gaat naar de interventie-, wijk- en rechercheteams. De instroom is volgens korpschef Rasschaert noodzakelijk, want in veiligheid moet je blijven investeren. Ook burgemeester Mathias De Clercq benadrukt het belang van blijvende investeringen in veiligheid, onder meer om nieuwe fenomenen zoals cybercriminaliteit aan te pakken.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!