PZ Deinze/Zulte/Lievegem lanceert broodzakkencampagne tegen inbrekers
De politiezone Deinze-Zulte-Lievegem is gestart met een anti-inbraakcampagne op broodzakken. In deze tijd van het jaar ligt het aantal woninginbraken steeds hoger. Om de inwoners extra alert te maken, wil de politie de aandacht trekken met een ludieke campagne op broodzakken. De bedrukte broodzakken zijn bij 32 verschillende bakkers terug te vinden. 10 jaar geleden vond de actie ook al eens plaats en dat was toen een groot succes.
Vincent Himpe, commissaris PZ Deinze-Zulte-Lievegem: "Wij willen op een ludieke manier het fenomeen sensibiliseren bij de mensen zodat zij zicht bewust zijn van de mogelijkheid dat er inbraak in hun woning zou plaatsvinden. Op die ludieke manier willen wij de mensen aanzetten om alle verdachte gedragingen te melden bij het noodnummer 101".
Vorig jaar waren er ongeveer 167 woninginbraken in de zone. Dat komt neer op zo'n 13,9 feiten per maand. Een cijfer dat ze absoluut naar beneden willen halen.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!