Recordbedrag voor uniek stippelveulen in Kluizen tijdens internationale veiling?
In de paardenstal van Annelore Roegiers uit Kluizen bij Evergem loopt sinds april een appaloosa gekleurd veulen rond. Het kleine hengstje is helemaal wit met zwarte stippen over z`n hele lijf. De kans dat er zo`n veulen geboren wordt, is normaal gezien erg klein.
Annelore Roegiers komt uit een familie van paardenfokkers en zet die traditie nu verder. Haar appaloosa -veulen Joppe kan morgen tijdens een internationale veiling misschien wel een recordbedrag in de wacht slepen. Want zo'n uniek exemplaar als dit stippelveulen trekt heel wat meer aandacht van geïnteresseerde kopers.
Morgen staat het veulen op de piste tijdens de Flanders Foal Auction, een internationaal gerenommeerde veiling voor paarden. En de verwachtingen zijn hooggespannen want een gelijkaardig appaloosa gekleurd veulen werd vorig jaar voor iets meer dan 400.000 euro geveild.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!