CD&V Sint-Amandsberg houdt burgerbevraging over mobiliteitsplan in Oud Gentbrugge en Dampoort
Een jaar na de invoering van het wijkmobiliteitsplan in Oud Gentbrugge en Dampoort stelt CD&V Gent vast dat beloofde bijsturingen uitblijven en bewoners zich onvoldoende gehoord voelen. De partij lanceerde daarom een eigen bevraging, die op één week tijd al 123 reacties opleverde.
Uit de resultaten blijkt dat er zowel bij voor- als tegenstanders van het mobiliteitsplan bezorgdheden leven. Veel bewoners geven aan niet op de hoogte te zijn van enige opvolging of evaluatie door de stad. De roep om afschaffing is beperkt, maar de vraag naar bijsturing en echte inspraak is duidelijk aanwezig.
CD&V vraagt dus aan het stadsbestuur om de buurt actiever te betrekken en eindelijk werk te maken van een open dialoog.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!