De “Ridder Muis doe-expo” te gast in het Kasteel van Poeke
In het Kasteel van Poeke kan je samen met de kinderen of kleinkinderen de gloednieuwe doe-expo... 'Ridder Muis en de hoed van Meneer Heks' ontdekken. Langs dit avonturenparcours kunnen kinderen allerlei opdrachten voltooien en puzzels oplossen om samen met Ketnet-figuurtje Ridder Muis Meneer Heks te helpen.
Iona Van Cauwenberge - jobstudent: "Ridder Muis is een Ketnet programma voor kleine kindjes. Dit kan je zien op Ketnet Junior, het is een muis die allemaal opdrachtjes doet."
Dit dappere animatiefiguurtje is ook de held van deze doe-expo . Want het gaat niet goed met de magie van Meneer Heks. De kinderen moeten op zoek gaan naar nieuwe krachten en dat doen ze in andere werelden.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!