Co-founder & CEO Maarten Michielssens
Het Gentse energiebedrijf EnergyVision heeft de wind duidelijk in de zeilen. Het bedrijf wordt deze week nog genoteerd op de beurs, en net voor die stap wist EnergyVision nog een groot contract van de NMBS binnen te halen. Dat schrijft de krant De Tijd.
Het contract voorziet de plaatsing van 2.500 laadpalen op de verschillende stationsparkings. De spoorwegmaatschappij schreef de aanbesteding vorig jaar uit.
Er moesten 2.500 laadpalen geplaatst worden, goed voor 5000 laadpunten in de stations. Kandidaten konden zich melden voor de installatie, de uitbating en de financiering van de laadpalen.
Volgens De Tijd zou EnergyVision het ruim gehaald hebben van concurrenten als Allego en Interparking. Tegen 2032 zouden de laadpalen operationeel moeten zijn.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!