Dit weekend kan je exclusieve oldtimers spotten in Flanders Expo Gent
In Flanders Expo vindt dit weekend de 36ste editie van Flanders Collection Cars plaats. Van vrijdag tot zondag kunnen autoliefhebbers er een uitgebreide collectie young- en oldtimers bewonderen. Youngtimers zijn wagens tussen 15 en 25 jaar oud.
De organisatie zet dit jaar sterk in op toegankelijkheid en wil met onder meer een opvallende selectie hot hatches een jonger publiek aantrekken.
“We willen alles bouwen rond toegankelijkheid. De hot hatches zijn daar een onderdeel van”, zegt organisator Tom Bouckaert. Op de beurs zijn zowel SUV’s als legendarische sportwagens en Porsches te zien.
Europese primeur
Naast zeldzame hot hatches worden ook Arnolt Bristols tentoongesteld. Wereldwijd werden er slechts 144 van die wagens gebouwd, waarvan er vandaag nog 85 bestaan.
Zeven exemplaren zijn dit weekend samen te zien op de beurs, wat volgens de organisatie uniek is in Europa.
Flanders Collection Cars merkt dat de interesse in oldtimerbeurzen blijft toenemen. Vorig jaar lokte het evenement 10.000 bezoekers. Dit jaar hoopt de organisatie dat aantal opnieuw te overtreffen.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!