Evenementen

FC De Gras­dui­kers ont­van­gen 29 teams op hun G‑voetbaltornooi in Oosteeklo

In Oosteeklo, een deelgemeente van Assenede, organiseert G-voetbalclub Grasduikers dit weekend hun vierde editie van de Lotus Biscoff G-Voetbal Trophy. Da's een toernooi voor voetballers met een beperking, van de jeugd tot volwassenen. Grasduikers is de eerste G-voetbalclub in de provincie met een eigen stamnummer, en het toernooi is ook een van de weinigen waar voor een beker gespeeld wordt. Een pionier dus, waar veel clubs naar toe komen.

Sport voor mensen met een beperking zit in de lift. Bij Grasduikers zijn ze in 2016 gestart met 5 leden, en ondertussen staat de teller al op meer dan 70 sportievelingen. Grasduikers is een pionier in het Oost-Vlaamse G-voetbal, en ze zijn ook een van de weinigen die een toernooi organiseren waarbij een trofee gewonnen kan worden. Iedereen is er welkom, ongeacht de beperking. 

De bezoekende clubs zakken dus graag af naar Oosteeklo om er te komen voetballen. Bij de jeugd gaat het dan ook niet om de overwinning, maar vooral om het plezier. Met dit toernooi hoopt voorzitter Chris meer clubs warm te maken om ook met een G-werking te starten.

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!