Flex­team van Poli­tie­zo­ne Dein­ze-Zul­te-Lie­ve­gem komt met indruk­wek­ken­de cijfers

Het Flexteam van de politiezone Deinze-Zulte-Lievegem heeft in 2024 niet stil gezeten. Het team gaat boven de verschillende diensten heen proactief op zoek naar personen en voertuigen die geseind staan. Vorig jaar deden ze dat bijna vijftig keer.

Op 400 gecontroleerde voertuigen vonden ze 55 mensen die geseind stonden, waarvan vijf met een bevel tot gevangenneming. De ploeg deed ook 15 huiszoekingen in het kader van verdovende middelen. Ook op het gebied van verkeersveiligheid draait het team mee. Er zijn 8 rijbewijzen ingetrokken naar aanleiding van drug- en alcoholgebruik. Het Flexteam bestaat nog maar sinds 2023. In de loop van dit jaar wordt het team verder uitgebreid.

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!