Cultuur

Foto­graaf Dirk Braeck­man speelt thuis­match in Waarschoot

2023-11-22 - Fotograaf Dirk Braeckman speelt thuismatch in Waarschoot

In Waarschoot, deelgemeente van Lievegem, kan je vanaf morgen naar een unieke tentoonstelling van fotograaf Dirk Braeckman en kunstenares Berlinde De Bruyckere.

Sinds enkele jaren brengt de vzw Drongenhofkapel heel wat culturele activiteiten naar de gelijknamige kapel in het Gentse Patershol. Deze winter verlaten ze de kapel omdat het er nu te koud is. Als alternatief trekken ze naar Waarschoot, naar de roots van de internationaal bekende fotograaf Dirk Braeckman. Vanaf morgen vindt er in de kerk van Waarschoot en in huis Reyniers een tentoonstelling plaats met foto's van Braeckman en kunstwerken van Berlinde De Bruyckere.

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!