Economie

Gent voor­ziet vier Shop&Go-parkeerplaatsen in Sint-Denijs-Westrem

De stad Gent zal vier Shop&Go-parkeerplaatsen voorzien in Sint-Denijs-Westrem. Enkele handelaars startten eind vorig jaar een petitie om meer parkeerplaatsen te voorzien in hun buurt. De nieuwe plaatsen moeten er tegen april zijn. 

Binnenkort zal Sint-Denijs-Westrem er vier Shop&Go-parkeerplaatsen bij krijgen. Stad Gent plant twee plaatsen in de Loofblommestraat en twee in de Sint-Dyonisiusstraat. Enkele handelaars startten vorig jaar een petitie, omdat ze merkten dat er verschillende plekken voorbehouden zijn voor elektrische wagens, deelwagens en personen met een beperking.

Schermafbeelding 2025 10 29 om 10 39 56

Handelaars in Sint-Denijs-Westrem starten petitie voor extra parkeerplaats

Dorpskern heraanleggen

De handelaars worden ook uitgenodigd om mee aan de tekentafel te zitten voor de heraanleg van het dorpscentrum van Sint-Denijs-Westrem. De werken moeten in 2029 van start gaan.

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!