Gentse afstudeerfilm ‘Cold Bathroom’ van Eleni Aerts, geselecteerd voor prestigieus animatiefestival in Annecy
Eleni Aerts (uiterst rechts) met haar prijs van VAF Wildcard Animatie 2025. (© VAF)
'Cold Bathroom' van Eleni Aerts, haar afstudeerfilm aan het KASK in Gent, is geselecteerd voor het Internationale Animatiefilmfestival van Annecy. Het festival geldt als een van de meest toonaangevende animatiefestivals ter wereld en vindt plaats van 21 tot 27 juni.
De film won eerder al de VAF Wildcard Animatie 2025 en is nu ook geselecteerd door het VAF voor het festival in Annecy. In 'Cold Bathroom' voert een vrouw een fysieke en mentale strijd in een koude badkamer, waar een kikker in haar lichaam steeds meer ruimte opeist.
Een film still uit 'Cold Bathroom'. (Via graduationschoolofarts.be)
Drie Vlaamse kortspeelfilms
In totaal zijn er drie Vlaamse films vertegenwoordigd op het festival. Ook 'Two ice creams please' van Jasmine Elsen en 'De bramenplukker' van Pieter Coudyzer zijn geselecteerd voor de officiële kortfilmcompetitie.
Daarnaast sleept ook de Vlaamse coproductie 'Danse macabre' van Hisko Hulsing een selectie in de wacht.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!