Grootste sportainmentpark van Europa opent in Sint-Denijs-Westrem
Sparkx heeft een tweede sportpretpark geopend in ons land. Na Hasselt was het nu de beurt aan Gent (Sint-Denijs-Westrem). Het is meteen het grootste park in Europa.
Aan de Kortijksesteenweg in Sint-Denijs-Westrem is Sparkx vandaag geopend. Met een oppervlakte van 4800 m² is dat meteen het grootste sportainmentpark van Europa. Je kan er meer dan 50 verschillende sporten testen.
Binnen-en buitenruimte
Bij Sparkx Gent zijn er, naast enkele traditionele sporten, ook 16 gloednieuwe sporten te proberen, waaronder motorracen, ijshockey en paardrijden.
Op de buitenruimte van 600 m² is er plaats voor sporten zoals floorball, pickleball en enkele ludieke spelen voor jong en oud.
Er is ook aandacht voor inclusief sporten, met de allereerste rolstoelrace van België en een virtuele versie van boccia
Vanaf 13 juli kan iedereen terecht in het park, zowel individueel als in groep.
“We willen nog meer sporten toegankelijk maken voor het brede publiek door er een virtuele spelcomponent aan toe te voegen”
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!