Milieu

Per­so­neel IVA­GO legt voor twee­de dag op rij het werk neer

Het personeel van IVAGO in Gent staakt vandaag voor de tweede dag op rij. De directie heeft volgens vakbond ACOD gisteren geen garanties gegeven. Vandaag zitten ze opnieuw rond de tafel.

Vandaag is er geen blokkade bij de poort, zoals gisteren, maar alle 240 werknemers hebben gezamenlijk het werk neergelegd. Daardoor is er geen afval opgehaald, blijven de veegwagens binnen en zijn de containerparken gesloten. Werknemers klagen al langer over niet-betaalde opleidingen, hoge werkdruk en mogelijke besparingen van de stad Gent. (Foto: IVAGO)

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!