Industrielaan Eeklo eenrichtingsverkeer door lange wachtrijen autokeuring
Ook vandaag waren er weer lange files aan de autokeuringscentra in onze provincie. Al van 's morgens vroeg stonden chauffeurs aan te schuiven aan de keuringsstations van Nazareth en Eeklo, met verkeershinder tot gevolg.
Zo erg zelfs, dat de politie en de stad Eeklo beslist hebben om vanaf nu elke vrijdag in de Industrielaan eenrichtingsverkeer in te voeren, om gevaarlijke situaties op de Ringlaan te voorkomen. Het verkeer kan dan alleen nog via de Slachthuisstraat naar de Ringlaan. 0mrijden doe je via Nieuwendorpe en de Slachthuisstraat.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!