Koning Filip viert de 50e verjaardag van Volvo Trucks Gent
Koning Filip heeft gisteren een bezoek gebracht aan de Gentse fabriek van Volvo Trucks. Dat deed hij omdat de site in Gent deze week 50 jaar bestaat.
De koning kreeg een rondleiding door de fabriek en sprak er met enkele medewerkers. Volvo Trucks Gent is de afgelopen jaren uitgegroeid tot het grootste distributiecentrum en de grootste vrachtwagenfabriek binnen de Volvo Group. In totaal werken er in Gent 4500 medewerkers. Samen maken zij elk jaar meer dan 40.000 vrachtwagens. Ook de komende jaren wil Volvo Trucks verder groeien en investeren in innovatie en duurzaamheid.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!