Explosieve groei Biscoff-koekjes dwingt Lotus Bakeries tot capaciteitsuitbreiding
Lotus Bakeries uit Lembeke kon de eerste zes maanden van dit jaar gunstige cijfers voorleggen. Zo boekte het een totale omzet van 657 miljoen euro. De Biscoff-speculoosjes werden wereldwijd vaker verkocht, goed voor een stijging van 10 procent.
Dat is boven de gestelde verwachtingen waardoor Lotus aan zijn maximumcapaciteit zit. Om aan de groeiende vraag te voldoen wordt in Thailand een nieuwe fabriek gebouwd. In het najaar moeten daar al de eerste koekjes van de band rollen. Ook de gezonde koekjes die Lotus Bakeries op de markt brengt doen het goed.
De merken Nākd en BEAR zijn enorm populair in het Verenigd Koninkrijk. De verkoop van lokale producten zoals wafeltjes en peperkoek stagneert dan weer.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!