De Machelenbrug in Zulte gaat dicht van 2 tot en met 27 juni. Er moeten dringende herstellingswerken gebeuren aan de brug.
De metalen brugvoeg moet vervangen worden. Daarnaast zal aannemer Ghent Dredging ook de betonnen structuur van de brug herstellen en een nieuwe brugvoeg plaatsen. Dat heeft tijd nodig omdat het beton voldoende moet kunnen uitharden. Daarom gaat de brug dicht op 2 juni voor alle verkeer.
Omleiding
Voor het gemotoriseerde verkeer is er een omleiding via de Brugstraat, de Oude Heirbaan, Wakkense Heirweg en de N35. Op de andere oever wordt het gemotoriseerd verkeer omgeleid via de N35, de N43 en de Dorpsstraat. De Leie oversteken kan via de Vaartbrug in Deinze. Fietsers kunnen gebruik maken van de jaagpaden om de Leie te kruisen via de Olsenebrug.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!