Michel Follet stelt nieuw boek ‘De spooktreinmoorden’ voor op Gentse Halfvastenfoor
Een opmerkelijke boekenvoorstelling vandaag op de halfvastenfoor in Gent. Schrijver Michel Follet heeft er zijn nieuwe boek 'De Spooktreinmoorden' voorgesteld in het spookkasteel. En welke plek past dan beter bij een spannend boek dan het spookkasteel?
Het is een spannende retrothriller/detectiveroman geworden over een detective die zoekt naar het verband tussen een dode persoon op een spooktrein op een Franse kermis, en een gelijkaardig voorval op een Belgische kermis in 1965.
De plaats om het boek voor te stellen sprak dus voor zich, wetende dat Michel Follet een echte kermisliefhebber is. Hij schreef eerder al vijf boeken over de kermis en maakte er twee documentaires over.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!