Peter en Barbara openen voor de zesde keer hun Griezelhuis in Eke
Het is bijna Halloween en dan bouwen Peter en Barbara uit Eke hun huis om tot Griezelhuis. Enge muziek, heel veel decoratie en verklede acteurs die je laten schrikken. Het is voor Peter en Barbara een uit de hand gelopen hobby. Iedereen kan vanaf morgen het Griezelhuis gratis bezoeken. Wij gingen vandaag al eens de sfeer opsnuiven.
Peter Van Vaerenbergh - Barbara Mouton - organisatoren Griezelhuis Eke: "Het is begonnen met kleine decoraties die we zelf in elkaar knutselden. Je mag toch rekenen op 6000 euro dat we al hebben uitgegeven van verf, plastic en alle decoratie. Er kruipt wel wat geld in. Maar het is een echte passie en we streven ernaar om die passie te kunnen uitbreiden".
Peter en Barbara hopen dat Halloween opnieuw meer begint te leven. Er zijn niet zo veel Griezelhuizen meer en dat vinden ze jammer. Ze merken dan ook dat ze bezoekers krijgen uit het hele land.
Peter Van Vaerenbergh - Barbara Mouton - organisatoren Griezelhuis Eke: "Roeselare, mensen van Ieper, Geraardsbergen, ook mensen uit Wallonië komen langs. We hebben al verschillende reacties gekregen uit verschillende streken. We willen ons meer en meer bekend maken in andere gemeenten zodat ze ook naar hier komen".
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!