Vandaag is in Machelen-aan-de-Leie het Roger Raveel museum geopend. Het museum was omwille van aanpassingswerken 1,5 jaar gesloten. Aanpassingen die nodig waren om waardevolle stukken in de beste omstandigheden te kunnen tentoonstellen. Samen met de heropening van het museum is ook de 10de biënnale van de schilderkunst van start gegaan.
Het Roger Raveel museum heeft voor de verbouwing steun gekregen van de Vlaamse overheid. Dat is bewust, zegt Vlaams minister van Cultuur Caroline Gennez. Zij was zelf ook aanwezig op de heropening van het museum: "Raveel is een Vlaamse kunstenaar met een blik op onze cultuur, eigenlijk onze gedeelde Vlaamse cultuur."
"Hij nodigt ons ook uit om te kijken naar de wereld, bijna door het venster van Raveel, vanuit zijn visie. En dat is een hele mooie uitnodiging."
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!