Schepen Watteeuw wil een boete voor SUV’s die foutgeparkeerd staan

Gents schepen van Mobiliteit Filip Watteeuw wil bestuurders van SUV's beboeten als ze niet juist in een vak geparkeerd staan. Dat zegt hij op de website van zijn partij Groen.
SUV's zijn niet alleen groter en vervuilender dan een normale auto, ze zijn ook gevaarlijker en zorgen voor meer dodelijke slachtoffers. Om die redenen stak een actiegroep vorige week nog de banden plat van tientallen SUV's. Een hogere parkeerkost vragen, zoals in Parijs, is deze verkiezingen niet meer haalbaar zegt Watteeuw. Maar volgens de schepen kan er wel gekeken worden of SUV's binnen de afgelijnde parkeerplaatsen staan. Als dat niet zo is, dan is dat een verkeersovertreding en kan er dus een boete volgen.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!