Sleept mini­voet­bal­club Els­e­gem test­wed­strijd uit de brand?

De maand mei is traditiegetrouw de belangrijkste maand in heel wat competities. En dat is in het minivoetbal niet anders. Deze maand kennen we de landskampioen en eind mei ook de bekerwinnaar. En toeval wil dat het twee finales zijn met dezelfde ploegen. Kortemark en Kasani Elsegem spelen zowel de playofffinale als de finale van de beker van Belgie. 

Gisteren stonden ze een eerste keer tegenover elkaar, en voor regioploeg Elsegem was de opdracht duidelijk. Winnen en zo een testwedstrijd afdwingen of de titel aan Kortemark laten.

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!