Superfan Gilbert Van Hoecke werkt zijn eigen Will Tura museum af
Superfan Gilbert Van Hoecke uit Wachtebeke heeft zijn eigen Will Tura Museum afgewerkt.
In maart dit jaar kreeg hij honderden souvenirs cadeau na het overlijden van een andere fan. De afgelopen maanden heeft hij het schuurtje in zijn tuin helemaal heringericht met zijn collectie, én hij voegde waardevolle elementen toe. Gilbert zal het museum niet openstellen voor het publiek, hij wil er alleen van genieten met zijn vrienden en familie. Toch heeft hij één grote droom.
Gilbert Van Hoecke, fan van Will Tura: "De kers op de taart zou zijn, mocht ik ooit van z'n leven, Will Tura hier eens kunnen bij mij krijgen. Dat zou een ongelooflijke dag zijn. Maar ja, daar kunnen we alleen maar van dromen".
"Ik heb een zijden hemd van Will Tura, niemand anders heeft dat"
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!