Bouwbedrijf Vandenbussche uit Aalter is voor zesde jaar op rij ‘Best Managed Company’

Het bouwbedrijf Vandenbussche NV uit Aalter is herbevestigd als Gold laureaat in het Best Managed Companies-programma. Dat is een kwaliteitslabel dat het zakelijke dienstverleningsbedrijf Deloitte jaarlijks uitreikt aan privé-bedrijven. Vandenbussche is voor het zesde jaar op rij laureaat.
Het “Best Managed Companyprogramma” toetst de deelnemers elk jaar aan een internationaal kader. De focus ligt vooral op de strategie van het bedrijf en de competenties. De laureaten zijn volgens Deloitte het toonbeeld van veerkracht en groei, met een blijvende impact op hun eigen organisatie én de bredere economie.
Innovaties in de bouwsector
De jury was bijzonder onder de indruk over de impact van de strategische keuzes van het bedrijf enkele jaren geleden. Daar plukken ze bij Vandenbussche nu de vruchten van. De duidelijke keuze voor duurzaamheid en innovatie in de bouwsector, zoals de inzet van robots zorgen voor goede bedrijfsresultaten.
Bij de laureaten zijn nog enkele Oost-Vlaamse bedrijven zoals Alides, Beddeleem en E5. Ook Easyfairs, de moedergroep achter Flanders Expo, heeft het label.
(foto Vandenbussche NV)
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!