Mobiliteit

Indu­striel­aan in Eek­lo wordt met onmid­del­lij­ke ingang eenrichtingsverkeer

In Eeklo wordt de rijrichting van de Industrielaan definitief aangepast. De Industrielaan wordt met onmiddellijke ingang eenrichtingsverkeer. 

De stad neemt die maatregel omwille van de aanhoudende hinder ter hoogte van de autokeuring aan de Industrielaan en de Ringlaan in Eeklo. Gemotoriseerd verkeer kan vanaf nu nog alleen maar vanuit de Slachthuisstraat richting Ringlaan rijden. Wie van de Ringlaan naar de Industrielaan, of de autokeuring wil, zal een korte omleiding moeten volgen via Nieuwendorpe en de Slachthuisstraat.

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!