Meerdere winnaars uit onze regio op ‘Zorgwerkgever van het Jaar’-Awards
Gisterenavond zijn in een goed gevulde Docks Dome in Brussel de Zorgwerkgever van het Jaar-awards 2025 uitgereikt. Dat zijn de jaarlijkse prijzen voor zorgorganisaties uit heel Vlaanderen. Organisator Zorgmagazine deelt die op in 10 verschillende categorieën. Verschillende organisaties uit onze regio vielen in de prijzen.
Thuiszorgorganisatie i-Mens uit Gent won zelfs twee keer. De organisatie, die dit jaar 5 jaar bestaat, werd Thuiszorgorganisatie van het jaar, en medewerkster Pascaline Kengne Tamba werd verkozen tot Zorgpersoonlijkheid van het Jaar. De vrouw kwam als anderstalige nieuwkomer naar Belgie en wist zich via i-Mens op te werken tot thuisverpleegster.
AZ Sint-Lucas meest duurzame werkgever
AZ Sint-Lucas won de duurzaamheidsaward. Het Gentse ziekenhuis schrapte recent alle plastic verpakkingen uit het personeelsrestaurant en gaf elk personeelslid een eigen maaltijdbox. Het ziekenhuis zet ook in op diversiteit, ethiek en mobiliteit.
Familiezorg Oost-Vlaanderen wint “beste marketing”
Zorgorganisatie Familiezorg Oost-Vlaanderen won voor de tweede keer op rij de award voor Beste Marketing. De organisatie doet dat met een campagne die recht uit het hart komt en bereikt daar haar doelpubliek mee.
Tot slot kunnen we ook nog de ereplaatsen meegeven van ondermeer AZ Maria Middelares, AZ Oudenaarde en enkele woonzorgcentra uit de regio.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!