Rust­huis­di­rec­teur Sean maakt gro­te droom waar en is de nieu­we Miss Travestie

Miss travestie

Sean Van Diest uit Drongen is dit weekend in Oudenaarde Miss Travestie geworden. De 31-jarige rusthuisdirecteur haalde het van drie andere kandidaten.

Een paar weken geleden brachten wij al het verhaal van Sean. Overdag is hij actief als directeur in een woonzorgcentrum in Sint-Katherina-Lombeek, tijdens het weekend kan je hem tegenkomen als dragqueen-artiest Joanne Grace. Zijn grote droom? Miss Travestie worden. 

Zijn collega's en vrienden zagen hem zaterdag in Oudenaarde schitteren tijdens een defilé in galajurk, drie showoptredens, een presentatie en badpakkendefilé. Op het einde haalde Sean het uiteindelijk van zijn drie medekandidaten, waardoor hij zich een jaar lang Miss Travestie mag noemen. 

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!