Je kon er gisteren in Gent niet naast kijken: de zevende editie van de Sofico Gent Marathon was meteen een recordeditie. Er kwamen maar liefst 20.000 lopers aan de start: 5.300 voor de volledige en 14.700 voor de halve marathon.
Ook langs het parcours waren duizenden mensen op de been om te supporteren. De route liep van de Watersportbaan dwars door de Gentse binnenstad, en de aankomst lag zoals ieder jaar in de Topsporthal. Uiteindelijk haalden zo'n 4.000 lopers de finish van de marathon. De winnaar werd de afstandsloper Steven Verschuere uit het West-Vlaamse Avelgem.
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!