Wereldkampioenen heersen ook in de Ronde van Vlaanderen
De Vlaamse wielerhoogdag zit er weer op. En het werd een prachteditie met twee prachtige winnaars. Tadej Pogačar en Lotte Kopecky, de regerende wereldkampioenen, kwamen beide als eerste over de finishlijn.
Een groot wielerevenement en een aangename lentezon, een combinatie die zorgt voor een massa volk langs het parcours. En die kregen vandaag waar voor hun komst. Deze editie van de Ronde van Vlaanderen was ongemeen spannend. Bij de heren sprong Pogačar de laatste 16 km weg van de andere topfavorieten, en die konden de wereldkampioen niet meer inhalen.
Lotte maakt favorietenrol waar
Bij de vrouwen waren alle Vlaamse ogen gericht op Lotte Kopecky. Toen haar concurrente Longo Borghini moest opgeven na een val werd dat niet anders. Een sterke Kopecky ging met Ferrand Prévot, Lippert en Niewiadoma naar de finishlijn, en klopte de tegenstand in de spurt. Kopecky won zo haar derde Ronde van Vlaanderen en wordt recordhouder. (fotoBelgaImage)
Onze volledige Rondespecial kan je hier herbekijken
Zelf nieuws melden?
Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken
Een fout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!