Sport

U13-cup Bas­se­vel­de stelt deel­ne­mers voor

2023-04-04 - U13-cup Bassevelde stelt deelnemers voor

De U13-cup in Bassevelde lokt opnieuw enkele mooie ploegen naar onze regio. Uit Europa zakken onder meer Benfica, West Ham United, FC Kopenhagen en PSV af naar het Meetjesland. En ook de top van het Belgische jeugdvoetbal zal aanwezig zijn met onder meer Anderlecht en Racing Genk.

Vorig jaar won Real Madrid de U13-cup, maar de Ma dri lenen kunnen dit jaar niet aanwezig zijn door omstandigheden. Zij worden vervangen door een mystery guest. De U13-cup wordt ook wel de Champions League voor miniemen genoemd. Spelers als Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne speelden er hun eerste grote wedstrijden. HET tornooi wordt gespeeld op 2, 3 en 4 juni.

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!