Toe­ris­ten vin­den de weg naar Oost-Vlaanderen

2023-03-31 - Toeristen vinden de weg naar Oost-Vlaanderen

Het toerisme in Oost-Vlaanderen herstelt zich uitstekend na de coronacrisis. In vergelijking met 2019 heeft onze provincie vorig jaar 12 procent meer verblijfstoeristen ontvangen. Dat zijn toeristen die minstens een overnachting boeken.

In totaal hebben 1,4 miljoen mensen in 2022 genoten van de Oost-Vlaamse regio's en kunststad Gent. De helft daarvan zijn Belgen en da's een stijging van 25 procent ten opzichte van 2019. Mensen blijven dus ook na de coronacrisis genieten van hun eigen streek. Oost-Vlaanderen doet het met deze cijfers beter dan het Vlaamse gemiddelde.

De redactie

Zelf nieuws melden?

Zie of hoor je iets dat voldoende nieuwswaarde heeft om dit te melden aan de redactie van AVS? Stuur het ons zeker door en help zo mee het regionieuws uit Oost-Vlaanderen maken

Een fout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt of een inhoudelijke fout? Laat het ons weten!